Осакаров ауданы әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 05 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 01 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына, сәйкес ШЕШТІМ:
1. Осакаров ауданы әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 05 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Нурмуханбетов

О признании утратившим силу решения акима Осакаровского района от 21 ноября 2023 года № 05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 19 марта 2024 года № 01
В соответствии Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Осакаровского района от 21 ноября 2023 года №05 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Нурмуханбетов