Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/143 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 шілдедегі № 21/204 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/143 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280 284 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 141 431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135 753 мың теңге;
2) шығындар – 316 284 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 36 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 36 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 36 000 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Молодежный кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202 191 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 068 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 144 123 мың теңге;
2) шығындар - 217 591 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -15 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 15 400 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 15 400 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/143 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2024-2026 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 2 июля 2024 года № 21/204
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/143 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2024-2026 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 284 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 141 431 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 135 753 тысяч тенге;
2) затраты – 316 284 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 36 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 000 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2024-2026 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 191 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 58 068 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 144 123 тысяч тенге;
2) затраты – 217 591 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 400 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 400 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"9. Құндызды ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 33, 34, 35, 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 265 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 865 мың теңге;
2) шығындар - 43 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Николаев ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 37, 38, 39, 40 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 244 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 490 мың теңге;
2) шығындар - 43 860 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарағайлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 41, 42, 43, 44 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 767 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 670 мың теңге;
2) шығындар - 52 906 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

"9. Утвердить бюджет Кундуздинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 33, 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 265 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 400 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 41 865 тысяч тенге;
2) затраты – 43 265 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38, 39, 40 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 7 126 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 244 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 490 тысяч тенге;
2) затраты – 43 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Карагайлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 41, 42, 43, 44 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 767 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 10 097 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 41 670 тысяч тенге;
2) затраты – 52 906 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 086 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 57, 60, 61, 64, 69, 72, 73, 76 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".

используемые остатки бюджетных средств – 4 086 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 57, 60, 61, 64, 69, 72, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 к настоящему решению.".