Шет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 7/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 12/117 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №7/68 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №192518 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024–2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 854 388 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 850 923 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 285 112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6957 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 711 396 мың теңге;
2) шығындар – 10 426 720 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 206802 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 310128 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 103326 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 206802 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 7/68 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2024 года № 12/117
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года №7/68 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №192518) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 9 854 388 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 850 923 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 285 112 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 957 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 711 396 тысяч тенге;
2) затраты - 10 426 720 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 206 802 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 310 128 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 103 326 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 206802 тысяч тенге;