Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 19/168 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 584472 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53289 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 531048 мың теңге;
2) шығындар – 584472 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 789569 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 520 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 709253 мың теңге;
2) шығындар – 789569 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
3. 2025 - 2027 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80572 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13706 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 66866 мың теңге;
2) шығындар – 80572 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

Об утверждении бюджетов на 2025-2027 годы сельских округов и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2024 года № 19/168
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 584472 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53289 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 531048 тысяч тенге;
2) затраты – 584472 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 789569 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78996 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 520 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 709253 тысяч тенге;
2) затраты – 789569 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 80572 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –13706 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 66866 тысяч тенге;
2) затраты – 80572 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;