Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 19/168 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 590067 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53289 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 536643 мың теңге;
2) шығындар – 643420 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53353 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 02.04.2025 № 22/199 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 - 2027 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 858777 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 520 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 778461 мың теңге;
2) шығындар – 888489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29712 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 02.04.2025 № 22/199 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2025 - 2027 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Об утверждении бюджетов на 2025-2027 годы сельских округов и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2024 года № 19/168.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 590067 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53289 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 536643 тысяч тенге;
2) затраты – 643420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 53353 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 02.04.2025 № 22/199 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 858777 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78996 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 520 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 778461 тысяч тенге;
2) затраты – 888489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29712 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 02.04.2025 № 22/199 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 в том числе на 2025 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4743 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 02.04.2025 № 22/199 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы С.Социал
Шет аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№19/168 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3944 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 02.04.2025 № 22/199 (вводится в действие с 01.01.2025).
25. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С.Социал
Приложение 1 к решению
Шетского районного маслихата
от 24 декабря 2024 года №19/168
Бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2025 год