Приозерск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/67 "2024 – 2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 23/171 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приозерск қалалық маслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №190849 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 131 334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 753 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 392 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 57 501 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 046 616 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 214 886 мың теңге;
2) шығындар – 4 206 805 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -75 471 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 471 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 471 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Приозерск қаласы экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы
______________ А.С. Шамшатов

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 12/67 "О городском бюджете на 2024 - 2026 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 3 декабря 2024 года № 23/171
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата "О городском бюджете на 2024 - 2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 12/67 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №190849) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакций:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 131 334 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 753 939 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 392 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 57 501 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 046 616 тысяч тенге;
поступления займов – 214 886 тысяч тенге;
2) затраты – 4 206 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 75 471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75 471 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 471 тысяч тенге.";
2. Приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложении 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата А. Исатаев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел экономики и финансов
города Приозерск"
________________ А.С.Шамшатов