"Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы №161-26/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 31 шідедегі №175-23/3 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы №161-26/8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6345 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді, орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізіледі.
4-тармақта:
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамасында көзделген жағдайларда тиісті аумақта карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу (күшін жою) туралы, карантинді және (немесе) шектеу іс-шараларын белгілеу (алып тастау) туралы шешімдер қабылдауды, сондай-ақ табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялауды, сондай-ақ "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген мерзімдерде олар бойынша ұсынымдар беруді көздейтін атқарушы органдардың, сондай-ақ әкімдердің нормативтік құқықтық актілерінің жобаларын қоспағанда жергілікті қоғамдастықтың өзекті мәселелерін, азаматтардың құқықтарына, бостандықтары мен міндеттеріне қатысты нормативтік құқықтық актілердің жобаларын талқылау;";
оныншы абзац алып тасталсын;
он бірінші абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Құттықожаев

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 8 июня 2018 года №161-26/8 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества"
Решение Кызылординского городского маслихата от 31 июля 2024 года №175-23/3.
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 8 июня 2018 года №161-26/8 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6345) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящий регламент собрания местного сообщества (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 3-1 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" (далее – Закон) и с приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 295 "Об утверждении Типового регламента собрания местного сообщества"."
в пункте 4:
в абзац девятый вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
абзац десятый исключить;
абзац одиннадцатый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского
городского маслихата
И. Куттыкожаев