"2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №101-12/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 7 қарашадағы № 202-29/1 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №101-12/10 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 526 163,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 126 801,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 490,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 865,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 387 006,8 мың теңге;
2)шығындар – 544 744,2 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -18 580,6 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18 580,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №101-12/10 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 17 ноября 2024 года № 202-29/1
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 101-12/10 "Об утверждении бюджета поселка Тасбогет на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тасбогет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –526 163,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 126 801,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 490,0 тысяч тенге;
Поступления от продажи основного капитала – 11 865,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 387 006,8 тысяч тенге;
2) расходы – 544 744,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -185 80,6 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 580,6 тыс тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;