2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 232-33/4 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1,2,3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 767 269,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49 667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 717 602,0 мың теңге;
2) шығындар – 779 445,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 176,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 12 176,7 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2025-2027 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 232-33/4.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 767 269,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49 667,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 0;
поступления трансфертов – 717 602,0 тысяч тенге;
2) расходы – 779 445,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -12 176,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 176,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 176,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 06.03.2025 № 248-35/4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Ақсуат ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2025 жылға – 94 241,0 мың теңге, 2026 жылға – 89 596,0 мың теңге, 2027 жылға – 89 941,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2025 жылға арналған Ақсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 12 176,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 06.03.2025 № 248-35/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Аксуат в сумме на 2025 год – 94 241,0 тысяч тенге, на 2026 год – 89 596,0 тысяч тенге, на 2027 год – 89 941,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Аксуат на 2025 год согласно приложению 4.