Көшелерді қайта атау және атаулар беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Ақжарма ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 9 ақпандағы № 110 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақжарма ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ақжарма ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжарма ауылдық округі Баймұрат батыр ауылының атауы жоқ көшесіне Қымбат Тоқболатова атауы берілсін.
2. Ақжарма ауылдық округі Баймұрат батыр ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
Тоғай көшесін Жақсылық Нұрашев көшесіне;
Тоғай-1 көшесін Ибрахим Исмайлов көшесіне;
Тоғай-2 көшесін Садықбек Досмағамбет көшесіне;
Қырман көшесін Мұқашбек Айходжаев көшесіне;
Қырман-1 көшесін Марат Қалиев көшесіне;
Скважина көшесін Рахматулла Бақбергенов көшесіне.
3. Ақжарма ауылдық округінің Талдыарал ауылындағы лепрозорий көшесінің атауы Владимир Сим болып өзгертілсін.
4. Ақжарма ауылдық округі Талдыарал ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
Темірхан Қоңырбаев көшесі;
Мұсылманбек Мәжитов көшесі.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С. Әбдіреев

О переименовании улиц и присвоении наименований
Решение акима сельского округа Акжарма города Кызылорда Кызылординской области от 9 февраля 2024 года № 110
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сельского округа Акжарма и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года, аким сельского округа Акжарма РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Баймурат батыр сельского округа Акжарма наименование Қымбат Тоқболатова.
2. Переименовать следующие улицы села Баймурат батыр сельского округа Акжарма:
улицу Тогай на улицу Жақсылық Нұрашев;
улицу Тогай-1 на улицу Ибрахим Исмайлов;
улицу Тогай-2 на улицу Садықбек Досмағамбет;
улицу Кырман на улицу Мұқашбек Айходжаев;
улицу Кырман-1 на улицу Марат Қалиев;
улицу Скважина на улицу Рахматулла Бақбергенов.
3. Переименовать улицу Лепрозория на Владимир Сим в селе Талдыарал сельского округа Акжарма.
4. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Талдыарал сельского округа Акжарма:
улица Темірхан Қоңырбаев;
улица Мұсылманбек Мәжитов.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Абдиреев