Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 149 "2024-2026 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 196 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 149 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 191мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 734 мың теңге:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 109 257 мың теңге;
2) шығындар – 119 123 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 932 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 932 теңге;
қарыздар түсімі-0;
қарыздарды өтеу-0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 149 "О бюджете сельского округа Аманоткель 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 196
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 149 "О бюджете сельского округа Аманоткель 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аманоткель на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –117 191 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 734 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109 257 тысяч тенге;
2) затраты –119 123 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 932 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 932 тысяч тенге;
поступления займов - 0;
погашение займов - 0;