Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы "2024-2026 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 293 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандықмәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы№ 149 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 485,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 045 мың теңге:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 108 240,6 мың теңге;
2) шығындар – 121 417,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 932 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
– 1 932 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу-0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 932 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 149 "О бюджете сельского округа Аманоткель 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2024 года № 293
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 149 "О бюджете сельского округа Аманоткель 2024-2026 годы":
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аманоткель на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –119 485,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 045 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108 240,6 тысяч тенге;
2) затраты –121 417,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 932 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 932 тысяч тенге;
поступления займов-0;
погашение займов-0
используемые остатки бюджетных средств – 1 932 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.