Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 158 "2024-2026 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 297 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №158 "2024-2026 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 57 826 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 941 мың теңге;
2) шығындар – 58 219,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -393,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 393,9
мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года №158 "О бюджете сельского округа Сазды на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2024 года № 297
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 158 "О бюджете сельского округа Сазды на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сазды на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 826 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 874 тысяч тенге;
неналоговые поступление-0;
поступление от продажи основного капитала -11 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 941 тысяч тенге;
2) затраты – 58 219,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0;
5) дефицит (профицит)бюджета – -393,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 393,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;