Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 151 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 190 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 151 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 988339 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 364070 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1258 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49350 мың теңге;
трансферттер түсімі – 573661 мың теңге;
2) шығындар – 1027386,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39047,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39047,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39047,4 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 151 "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2024 года № 190
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 151 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 988339 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 364070 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1258 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 49350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 573661 тысяч тенге;
2) затраты – 1027386,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39047,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39047,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 39047,4 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 4, 5 - қосымшаларына сәйкес аталған шешім 6, 7 - қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 190 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 6, 7 согласно приложениям 4, 5 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 190
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 151
Бюджет на 2024 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

4 608
4
С.Сейфуллин көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу жұмыстарына
33 131
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 190 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 6-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

4 608
4
Работы по среднему ремонту автомобильной дороги по улице С. Сейфуллина
33 131
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 190
Приложение6к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 151
Целевые трансферты из районного бюджета на 2024 год бюджету поселка Айтеке би за счет средств республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

650
1
Әйтеке би кенті әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
335
2
Кенттік мәдениет үйіне Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
315
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 190 шешіміне 5-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 7-қосымша
Әйтеке би кенті бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
р/с
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1747,4
0,0
1747,4

650
1
Трансферты аппарату акима поселка Айтеке би на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
335
2
Трансферты поселковому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
315
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 190
Приложение 7 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 151
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (не использованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов в 2023 году, выделенной из районного бюджета бюджету поселка Айтеке би
р/с
Наименование
Всего
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Айтеке би"
1747,4
0,0
1747,4