Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 152 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 191 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 152 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 303728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 407 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6920 мың теңге;
трансферттер түсімі – 248051 мың теңге;
2) шығындар – 303728,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,2 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 152 "О бюджете города Казалына 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2024 года № 191
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалы на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 152 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 303728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 407 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6920 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 248051 тысяч тенге;
2) затраты – 303728,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0,2 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес аталған шешім 5, 6 - қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 191 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 152 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 5, 6 согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 191
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 152
Бюджет на 2024 год города Казалы
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

432
1
Қазалы қаласы әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
185
2
Қалалық мәдениет үйінеАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
247
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 191 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 152 шешіміне 6-қосымша
Қазалы қаласы бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
р/с
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Қазалы қаласыәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,2
0,0
0,2

432
1
Трансферты аппарату акима города Казалы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
185
2
Трансферты городскому Дому культуры на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
247
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 191
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 152
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (не использованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов в 2023 году, выделенной из районных бюджетов бюджету города Казалы
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Казалы"
0,2
0,0
0,2