Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №151 "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 тамыздағы № 267 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №151 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1307748 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 405070 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3258 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 81350 мың теңге;
трансферттер түсімі – 818070 мың теңге;
2) шығындар – 1346795,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39047,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39047,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №151 "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 9 августа 2024 года № 267
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 151 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1307748 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 405070 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3258 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 81350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 818070 тысяч тенге;
2) затраты – 1346795,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39047,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39047,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39047,4 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "09" тамыздағы
№267 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 39047,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "09" августа 2024 года №267
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №151
Бюджет на 2024 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

6500
8
Р.Бағланова көшесін абаттандыру мақсатында 581 метр қоршау шартақтарын орналастыру үшін құрылыс материалдарын сатып алу
15 733
9
Жанқожа батыр көшесі, аудандық аурухана мен Ақарық каналына дейінгі аралықта жасыл желек отырғызу үшін қоршауға қажетті құрылыс материалдарын сатып алу
3 988
10
Әйтеке би кентіндегі теміржол вокзалы аумағындағы жасыл желектерге аяқ-су беру қызметіне ақы төлеуге
1000
11
Т.Бөріқұлақов көшесінде орналасқан "Таға" аркасына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
1 199
12
Абаттандыру жұмыстары: Әйтеке би көшесінің бойындағы арыққа құйма лоток орнату жұмысы (С.Сейфуллин-М.Шоқай көшелері аралығы)
12 656
13
Абаттандыру (Әйтеке би кентінің шет аймақтарына 6 дана бейнебақылау камераларына қосымша құрылғылар орнату) жұмысы
4598
14
Әйтеке би көшесі бойындағы "Орын-Ай" базары маңына, Әйтеке би-Р.Бағланова көшелері қиылысындағы бағдаршамдарға ағымдағы жөндеу жұмыстарына
1 513
15
Р.Өтегенов көшесінің автомобиль жолына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
11 275
16
Әйтеке би кенті-Қ.Пірімов көшелері қиылысындағы бағдаршамдарды ауыстыру жұмысына жетпейтін қаржысы (2024 жылғы қаржысы 4608,0 мың теңге)
13683
17
Нұртуған жырау көшесі №14 мекен жайдағы қызметтік үйге ағымдағы жөндеу жұмыстары
1 358
18
Әкім аппараты теңгеріміндегі қызметтік үйді ағымдағы жөндеуге
2 500
19
Шет аймақтардығы көшелерге аяқ су арықтарына электр насостар сатып алу (7 дана)
6 080
20
Әйтеке би кенті көшелеріне жол жолақ сызықтарын сызу үшін арнайы сызу аппаратын сатып алу
2 789
21
Қоқыс жәшіктерін сатып алу (Урна 200 дана)
2 600
22
Әйтеке би кенті көшелеріне түнгі жарықшамдар орнату жұмысы
14 605
23
Әйтеке би кентін абаттандыру мақсатында құрылыс материалдарын сатып алуға
3 000
24
Әйтеке би кентінде орналасқан спорт және ойын алаңдарын абаттаныдру (ағымдағы жөндеу жұмыстарына)
7 000
25
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс автожолға бильборд қаңқасын орнату жұмыстарына (6 дана))
5 629
26
Жанқожа батыр, Қ.Пірімов көшелерін абаттандыру жұмыстарына
16 368
27
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс автожолдағы қазақ қорымды қоршау жұмыстары)
1 771
28
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс бойындағы жарықшам бағаналарына светодиодты лента жүргізу жұмыстарына)
5 600
29
Қ.Пірімов-Әйтеке би көшесі қиылысындағы Тәуелсіздік монументін абаттандыру (безендіру жұмысы)
5 000
30
Әйтеке би кентін абаттандыру (Р.Бағланова көшесі бойына қоршау орнату (Қазалы жазуы) жұмыстары)
3 700
31
Әйтеке би кентіндегі Т.Бөріқұлақов-Жанқожа батыр көшелерінің қиылысына бағдаршам орнату жұмыстарына
30 651
32
Әйтеке би кентінің автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу жұмыстары
1 941
33
Әйтеке би көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмысы (Ардагерлер алаңына барар жолды жөндеу)

6500
8
Приобретение строительных материалов для размещения 581 метра ограждений с целью благоустройства улицы Р. Баглановой
15 733
9
Приобретение строительных материалов для ограждений для озеленения улиц Жанкожа батыра, до районной больницы и канала Акарык
3 988
10
На оплату услуг по подаче воды в зеленые насаждения на территории железнодорожного вокзала в поселке Айтеке би
1000
11
На текущий ремонт арки "Таға", расположенной по улице Т. Борикулакова
1 199
12
Работы по благоустройству: установка литого лотка в канаву по улице Айтеке би (между улицами С. Сейфуллина-М. Шокая)
12 656
13
Работа по благоустройству (установка дополнительных устройств к камерам видеонаблюдения в 6 шт. на окраинах поселка Айтеке би)
4598
14
На текущий ремонт светофоров в районе рынка "Орын-Ай" по улице Айтеке би, на пересечении улиц Айтеке би-Р. Баглановой
1 513
15
На текущий ремонт автомобильной дороги ул. Р. Утегенова
11 275
16
Недостающие средства на работу по замене светофоров на пересечении улиц К. Пыримова-поселок Айтеке би (средства 2024 года 4608,0 тыс. тенге)
13683
17
Текущий ремонт служебного дома по ул. Нуртуган жырау №14
1 358
18
На текущий ремонт служебного дома, находящегося на балансе аппарата акима
2 500
19
Приобретение насосов электрических для пешеходных водостоков на окраинных улицах (7 шт.)
6 080
20
Приобретение специального аппарата для черчения полосовых линий на улицах поселка Айтеке би
2 789
21
Приобретение урн (Урна 200 шт.)
2 600
22
Работа по установке ночных светильников на улицах поселка Айтеке би
14 605
23
На приобретение строительных материалов в целях благоустройства поселка Айтеке би
3 000
24
Абаттаныдру (на текущий ремонт)спортивных и игровых площадок, расположенных в поселке Айтеке би
7 000
25
Благоустройство поселка Айтеке би (на работы по установке каркаса бильборда на подъездной автодороге (6 шт.))
5 629
26
На работы по благоустройству улиц Жанкожа батыра, К. Примова
16 368
27
Благоустройство поселка Айтеке би (работы по ограждению казахского могильника на подъездной автодороге)
1 771
28
Благоустройство поселка Айтеке би (на работы по прокладке светодиодных лент на столбах светильников у входа)
5600
29
Благоустройство монумента Тәуелсіздік на пересечении ул. К. Пыримова-Айтеке би (работа по оформлению)
5000
30
Благоустройство поселка Айтеке би (работы по установке ограждения по улице Р. Баглановой (надпись Казалы))
3700
31
На работы по установке светофора на перекрестке улиц Т. Борикулакова-Жанкожа батыра в поселке Айтеке би
30651
32
Текущий ремонт автомобильных дорог поселка Айтеке би
1941
33
Текущий ремонт улиц Айтеке би (ремонт дороги к площади Ветеранов)