Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №151 "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 332 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №151 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1472217 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 538599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5558 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75521 мың теңге;
трансферттер түсімі – 852539 мың теңге;
2) шығындар – 1511264,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39047,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39047,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №151 "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13 декабря 2024 года № 332
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №151 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1472217 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 538599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5558 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 75521 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 852539 тысяч тенге;
2) затраты – 1511264,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39047,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39047,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39047,4 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "13" желтоқсандағы
№332 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 39047,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "13" декабря 2024 года №332
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №151
Бюджет на 2024 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

6500
8
Р.Бағланова көшесін абаттандыру мақсатында 581 метр қоршау шартақтарын орналастыру үшін құрылыс материалдарын сатып алу
15 733
9
Жанқожа батыр көшесі, аудандық аурухана мен Ақарық каналына дейінгі аралықта жасыл желек отырғызу үшін қоршауға қажетті құрылыс материалдарын сатып алу
3 888
10
Әйтеке би кентіндегі теміржол вокзалы аумағындағы жасыл желектерге аяқ-су беру қызметіне ақы төлеуге
1000
11
Т.Бөріқұлақов көшесінде орналасқан "Таға" аркасына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
1 199
12
Абаттандыру жұмыстары: Әйтеке би көшесінің бойындағы арыққа құйма лоток орнату жұмысы (С.Сейфуллин-М.Шоқай көшелері аралығы)
12 656
13
Абаттандыру (Әйтеке би кентінің шет аймақтарына 6 дана бейнебақылау камераларына қосымша құрылғылар орнату) жұмысы
4 443
14
Абаттандыру (Р.Бағланова көшесіне бардюр орнату жұмысын бастауға) жұмысы
0
15
Әйтеке би көшесі бойындағы "Орын-Ай" базары маңына, Әйтеке би-Р.Бағланова көшелері қиылысындағы бағдаршамдарға ағымдағы жөндеу жұмыстарына
1 513
16
Р.Өтегенов көшесінің автомобиль жолына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
11 275
17
Әйтеке би кенті-Қ.Пірімов көшелері қиылысындағы бағдаршамдарды ауыстыру жұмысына жетпейтін қаржысы (2024 жылғы қаржысы 4608,0 мың теңге)
10 348,6
18
Нұртуған жырау көшесі №14 мекен жайдағы қызметтік үйге ағымдағы жөндеу жұмыстары
1 358
19
Әкім аппараты теңгеріміндегі қызметтік үйді ағымдағы жөндеуге
2 150
20
Шет аймақтардығы көшелерге аяқ су арықтарына электр насостар сатып алу (7 дана)
6 080
21
Әйтеке би кенті көшелеріне жол жолақ сызықтарын сызу үшін арнайы сызу аппаратын сатып алу
1 350
22
Қоқыс жәшіктерін сатып алу (Урна 200 дана)
1 467
23
Әйтеке би кенті көшелеріне түнгі жарықшамдар орнату жұмысы
6 577,4
24
Әйтеке би кентін абаттандыру мақсатында құрылыс материалдарын сатып алуға
2 755,3
25
Әйтеке би кентінде орналасқан спорт және ойын алаңдарын абаттаныдру (ағымдағы жөндеу жұмыстарына)
4 999,7
26
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс автожолға бильборд қаңқасын орнату жұмыстарына (6 дана))
4 977,8
27
Жанқожа батыр, Қ.Пірімов көшелерін абаттандыру жұмыстарына
16 368
28
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс автожолдағы қазақ қорымды қоршау жұмыстары)
1 280
29
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс бойындағы жарықшам бағаналарына светодиодты лента жүргізу жұмыстарына)
3 572,8
30
Қ.Пірімов-Әйтеке би көшесі қиылысындағы Тәуелсіздік монументін абаттандыру (безендіру жұмысы)
3 950
31
Әйтеке би кентін абаттандыру (Р.Бағланова көшесі бойына қоршау орнату (Қазалы жазуы) жұмыстары)
2 383
32
Әйтеке би кентіндегі Т.Бөріқұлақов-Жанқожа батыр көшелерінің қиылысына бағдаршам орнату жұмыстарына

6500
8
Приобретение строительных материалов для размещения 581 метра ограждений с целью благоустройства улицы Р. Баглановой
15 733
9
Приобретение строительных материалов для ограждений для озеленения улиц Жанкожа батыра, до районной больницы и канала Акарык
3 888
10
На оплату услуг по подаче воды в зеленые насаждения на территории железнодорожного вокзала в поселке Айтеке би
1000
11
На текущий ремонт арки "Таға", расположенной по улице Т. Борикулакова
1 199
12
Работы по благоустройству: установка литого лотка в канаву по улице Айтеке би (между улицами С. Сейфуллина-М. Шокая)
12 656
13
Работа по благоустройству (установка дополнительных устройств к камерам видеонаблюдения в 6 шт. на окраинах поселка Айтеке би)
4 443
14
Работа по благоустройству (начало работ по установке бардюра на улице Р. Баглановой)
0
15
На текущий ремонт светофоров в районе рынка "Орын-Ай" по улице Айтеке би, на пересечении улиц Айтеке би-Р. Баглановой
1 513
16
На текущий ремонт автомобильной дороги ул. Р. Утегенова
11 275
17
Недостающие средства на работу по замене светофоров на пересечении улиц К. Пыримова-поселок Айтеке би (средства 2024 года 4608,0 тыс. тенге)
10 348,6
18
Текущий ремонт служебного дома по ул. Нуртуган жырау №14
1 358
19
На текущий ремонт служебного дома, находящегося на балансе аппарата акима
2 150
20
Приобретение насосов электрических для пешеходных водостоков на окраинных улицах (7 шт.)
6 080
21
Приобретение специального аппарата для черчения полосовых линий на улицах поселка Айтеке би
1 350
22
Приобретение урн (Урна 200 шт.)
1 467
23
Работа по установке ночных светильников на улицах поселка Айтеке би
6 577,4
24
На приобретение строительных материалов в целях благоустройства поселка Айтеке би
2 755,3
25
Абаттаныдру (на текущий ремонт)спортивных и игровых площадок, расположенных в поселке Айтеке би
4 999,7
26
Благоустройство поселка Айтеке би (на работы по установке каркаса бильборда на подъездной автодороге (6 шт.))
4 977,8
27
На работы по благоустройству улиц Жанкожа батыра, К. Примова
16 368
28
Благоустройство поселка Айтеке би (работы по ограждению казахского могильника на подъездной автодороге)
1 280
29
Благоустройство поселка Айтеке би (на работы по прокладке светодиодных лент на столбах светильников у входа)
3 572,8
30
Благоустройство монумента Тәуелсіздік на пересечении ул. К. Пыримова-Айтеке би (работа по оформлению)
3 950
31
Благоустройство поселка Айтеке би (работы по установке ограждения по улице Р. Баглановой (надпись Казалы))
2 383
32
На работы по установке светофора на перекрестке улиц Т. Борикулакова-Жанкожа батыра в поселке Айтеке би

17 531
33
Әйтеке би кентінің автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу жұмыстары
1 941
34
Әйтеке би көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмысы (Ардагерлер алаңына барар жолды жөндеу)
9 101
35
Әйтеке би кентіндегі қиыршық тас төселген көшелерге ағымдағы жөндеу жұмыстарына (10 көше)
1
36
Əйтеке би кенті, Т.Сегізов көшесіне орташа жол жөндеу (0,240 км) жұмыстарына
12 793,4
37
Жол активтері сапасының ұлттық орталығынан кент көшелерінің жолдарына орташа жөндеу жобасын ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізуге
4 800
38
Әйтеке би кентіндегі күріш зауытына барар жолға орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу
0
39
Әйтеке би кенті көшелеріне орташа жол жөндеу жұмыстарына қосымша қаржы
8 864
40
Әйтеке би кенті көшелерінде орналасқан аркаларды безендіруге
4 500
41
Әйтеке би кенті көшелеріне гүл көшеттерін сатып алуға
2 470
42
Әйтеке би кенті көшелерін абаттандыруға (шағын архитектуралық формалар орнатуға)
1 695
43
Әйтеке би кентінің орталық алаңын абаттандыру жұмыстарына
67 527
44
Әйтеке би кентінің түнгі жарықшамдарына cветильник сатып алуға
2 000
45
Әйтеке би кентін абаттандыруға құрылыс материалдарын сатып алуға (труба)
3 000
46
Әйтеке би кенті "Қазалы абаттандыру" мекемесіне "Жалаңтөс баһадүр саябағы" теңгеріміне берілуіне байланысты Қазалы спорт клубындағы 1 бірлік бағбан, 3 бірлік күзетші штаттарын "Қазалы абаттандыру" КММ-не ауыстырылуына және қосымша 2 бірлік (1-жүргізуші, 1-жұмысшы) штаттары берілуіне байланысты еңбекақы қорына
905
47
Қоғамдық даму бөліміндегі 1 бірлік әдіскер штаты "Қазалы абаттандыру" КММ-не ауыстырылуына байланысты еңбекақы қорына
432

17 531
33
Текущий ремонт автомобильных дорог поселка Айтеке би
1 941
34
Текущий ремонт улиц Айтеке би (ремонт дороги к площади Ветеранов)
9 101
35
На текущий ремонт улиц, вымощенных щебнем в поселке Айтеке би (10 улиц)
1
36
На ремонт средней дороги (0,240 км) по ул. Т. Сегизов, п. Айтеке би
12 793,4
37
На проведение комплексной вневедомственной экспертизы проекта среднего ремонта дорог улиц поселка от Национального центра качества дорожных активов
4 800
38
Разработка ПСД на средний ремонт дороги на рисовый завод в поселке Айтеке би
0
39
Дополнительные средства на средний ремонт дорог по улицам поселка Айтеке би
8 864
40
Оформление арок, расположенных на улицах поселка Айтеке би
4 500
41
На приобретение саженцев цветов по улицам поселка Айтеке би
2 470
42
Благоустройство улиц поселка Айтеке би (установка малых архитектурных форм)
1 695
43
На работы по благоустройству центральной площади поселка Айтеке би
67 527
44
Приобретение светильников для освещение поселка Айтеке би
2 000
45
Приобретение строительных материалов для благоустройства поселка Айтеке би (труба)
3 000
46
В связи с передачей на баланс " парк имени Жалантос Бахадура" учреждению "Благоустройство Казалы" поселка Айтеке би в фонд оплаты труда в связи с переводом в КГУ "Благоустройство Казалы" Штатов 1 единица садовода, 3 единицы охранника в Казалинском спортивном клубе и присвоением дополнительных 2 единиц (водитель-1, Рабочий-1)
905
47
В фонд оплаты труда в связи с переводом 1 единицы методистского штата отдела общественного развития в КГУ "Благоустройство Казалы"
432