Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 154 "2024-2026 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 334 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №154 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81610 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74914 мың теңге;
2) шығындар – 82310,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -700,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 700,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 154 "О бюджете сельского округа Алга на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13 декабря 2024 года № 334
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 154 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81610 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 96 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74914 тысяч тенге;
2) затраты – 82310,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -700,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 700,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 700,4 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "13" желтоқсандағы
№334 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№154 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 700,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "13" декабря 2024 года № 334
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №154
Бюджет на 2024 год сельского округа Алга
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование