Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шакен ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 23 тамыздағы № 12 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 28 сәуірдегі №1 қорытындысына сәйкес, Шакен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округі Шәкен ауылындағы Шәкен көшесінің шығыс бетіндегі бір қатарына Бақытжан Смағұловтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шәкен ауылдық округінің әкімі Б.Сарсенбаев

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима сельского округа Шакен Казалинского района Кызылординской области от 23 августа 2024 года № 12
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 28 апреля 2021 года № 1, аким Шакенского сельского округа принял РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить имя Бакытжана Смагулова одной из сторон улицы Шакена в селе Шакен Шакенского сельского округа Казалинского района Кызылординской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шакенского сельского округа Б.Сарсенбаев