Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 116 "2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 143 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 116 "2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 521,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 95 583,8 мың теңге;
2) шығындар – 97 543,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 21,5 мың теңге";
келесі мазмұндағы 3-1, 3-2 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2023 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,7 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
3-2. 2024 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 116
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2024 года № 143
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 116 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа алдашбай Ахун на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 521,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 95 583,8 тысяч тенге;
2) затраты – 97 543,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21,5 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 21,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3-1, 3-2 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 0,7 тысяч тенге.
3-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему решению.

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
21,5
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
21,5
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
21,5
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
21,5
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" наурыздағы
№ 143 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
33 929,8
1
Алдашбай Ахун ауылына паспорт орнату жұмыстары
11 223,0
2
Алдашбай Ахун ауылдық округіне қарасты аумақтағы Бекет құм каналы және Шырпылы ой маңынан сумен қамтамасыз ету үшін ұңғыма қазу жұмысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
4 618,0
3
Алдашбай Ахун елді мекеніне балаларға арналған ойын алаңын орналастыруға
17 938,8
4
Алдашбай Ахун ауылдық округінің клубына "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" атты көлемді жарықтандырылған әріптермен маңдайша дайындау жұмыстарына

6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
21,5
8
Используемые остатки бюджетных средств
21,5
01
Остатки бюджетных средств
21,5
1
Свободный остатки бюджетных средств
21,5
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "27" марта 2024 года № 143
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 116
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
33 929,8
1
На работы по паспортизации села Алдашбай Ахун
11 223,0
2
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на бурение скважин для водоснабжения в районе канала Бекет құм и Шырпылы ой на территории сельского округа Алдашбай Ахун
4 618,0
3
На размещение детской игровой площадки в населенном пункте Алдашбай Ахун
17 938,8
4
На изготовление вывески с объемными освещенными буквами "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" к клубу сельского округа Алдашбай Ахун

150,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" наурыздағы
№ 143 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
67,0
1
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
67,0
оның ішінде:
Алдашбай Ахун ауылдық округі әкімінің аппаратына

150,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "27" марта 2024 года № 143
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 116
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
67,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
67,0
в том числе:
аппарат акима сельского округа Алдашбай Ахун