Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №110 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 173 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №110 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148 286,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 198 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 141 795,4 мың теңге;
2) шығындар – 148 606,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -319,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 319,8 мың теңге";
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2023 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,5 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года №110 "О бюджете сельского округа Акжар на 2024-2026 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2024 года № 173
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года №110 "О бюджете сельского округа Акжар на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжар на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 148 286,4 тысяч тенге в том числе;
налоговые поступления - 6 198 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 244 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 49 тысяч тенге;
поступление трансфертов- 141 795,4 тысяч тенге;
2)затраты – 148 606,2 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета(профицит)- -319,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета(использование профицита ) -319,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займом - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 319,8 тысяч тенге";
дополнить подпунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 0,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.