Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №112 "2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 175 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №112 "2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 469 863,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 734,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 461 106,4 мың теңге;
2) шығындар – 469 973,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 110,5 мың теңге";
келесі мазмұндағы 4-1, 4-2 тармақтармен толықтырылсын:
"4-1. 2023 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
4-2. 2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №112
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2024 года № 175
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 112 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 469 863,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 022 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 734,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 461 106,4 тысяч тенге;
2) затраты – 469 973,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 110,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 110,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 4-1, 4-2 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
4-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2024 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 6.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-110,5
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
110,5
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
110,5
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
110,5
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
110,5
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24" мамырдағы
№175 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№112 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
15866,4
1
Тұрмағамбет ауылына паспорт орнату жұмыстары
8 584,5
2
Дауылкөл ауылдық округіне қарасты аумақтағы Күйеу асар мен Үбіс каналы маңынан сумен қамтамасыз ету үшін ұңғыма қазу жұмысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
4 441,9
3
Дауылкөл ауылдық округі әкімі аппаратына Тұрмағамбет ауылына Қаспай каналынан және Үбіс каналы жармасынан 2 дизельді су айдау насосы арқылы аяқ су жеткізуге
2690,0
4
Қуандық Бүрлібаев атындағы ауылдық клубына "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" атты көлемді жарықтандырылған әріптермен маңдайша дайындау жұмыстарына

5. Дефицит (профицит) бюджета
-110,5
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
110,5
8
Используемые остатки бюджетных средств
110,5
01
Остатки бюджетных средств
110,5
1
Свободный остатки бюджетных средств
110,5
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "24" мая 2024 года №175
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №112
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2024 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
15866,4
1
На работы по паспортизации села Турмагамбет
8 584,5
2
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на бурение скважин для водоснабжения в районе Куйеу асар и канала Убис на территории сельского округа Дауылколь
4 441,9
3
В селу Турмагамбет, акимата сельского округа Дауылкольского Дауылкольского для подачи воды от из каналов Каспай и канала Убис используяя 2 дизельных водонасосов
2690,0
4
На изготовление вывески с объемными освещенными буквами "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" к сельский клуб имени Куандыка Бурлибаева

150,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24" мамырдағы
№175 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№112 шешіміне 6-қосымша
2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
176,0
1
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
176,0
оның ішінде:
Дауылкөл ауылдық округі әкімінің аппаратына

150,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "24" мая 2024 года №175
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №112
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2024 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
176,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
176,0
в том числе:
аппарат акима сельского округа Дауылколь