Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 107 "2024-2026 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қазандағы № 210 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №107 "2024-2026 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 285 375,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 108 068,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 395,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 773 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 173 138,1 мың теңге;
2) шығындар – 286 428 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Торетам на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 107
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 октября 2024 года № 210
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 107 "О бюджете поселка Торетам на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 285 375,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 108 068,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 395,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 773 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 138,1 тысяч тенге;
2) затраты – 286 428 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.