Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 112 "2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қазандағы № 215 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №112 "2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 468 867,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 022 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 734,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 460 110,6 мың теңге;
2) шығындар – 468 977,8 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 112
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 октября 2024 года № 215
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 112 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 468 867,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 022 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 734,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 460 110,6 тысяч тенге;
2) затраты – 468 977,8 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.