О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Актобе на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №113
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 октября 2024 года № 216
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года №113 "О бюджете сельского округа Актобе на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 137 809,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 365,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 122 193,6 тысяч тенге;
2) затраты – 138 258,1 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "30" октября 2024 года №216
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №113
Бюджет сельского округа Актобе на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №113 "2024-2026 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қазандағы № 216 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №113 "2024-2026 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 137 809,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 365,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 122 193,6 мың теңге;
2) шығындар – 138 258,1 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә. Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "30" қазандағы
№216 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№113 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер