2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 232 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 13 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 766 365,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 876 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 423 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 400 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 857 566,6 мың теңге;
2) шығындар – 11 298 038,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 122 990 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 320 458 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 197 468 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -654 663,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 654 663,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 320 458 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 197 468 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 531 673,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетк 50 пайыз.
3. 2025-2027 жылдарға аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция көлемдері төмендегі мөлшерінде белгіленгені ескерілсін:
2025 жылы – 6 657 552 мың теңге;
2026 жылы – 4 191 408 мың теңге;
2027 жылы – 4 191 408 мың теңге.
4. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар төмендегі көлемдер бойынша көзделсін, оның ішінде:
2025 жылға:

О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 232.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 13 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 766 365,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 876 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 423 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 857 566,6 тысяч тенге;
2) затраты – 11 298 038,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 122 990 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 320 458 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 197 468 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -654 663,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 654 663,3 тысяч тенге;
поступление займов – 320 458 тысяч тенге;
погашение займов – 197 468 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 531 673,3 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что на 2025 год с районного бюджета в областной бюджет определены нормативы распределения доходов в нижеследующих размерах:
1) по коду 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и по коду 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов.
3. Учесть, что на 2025-2027 годы передаваемые объемы бюджетной субвенций в районный бюджет установлены в нижеследующих размерах:
2025 год – 6 657 552 тысяч тенге;
2026 год – 4 191 408 тысяч тенге;
2027 год – 4 191 408 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2025-2027 годы нижеследующие объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам, в том числе:
на 2025 год:

Жосалы кенті – 77 059 мың теңге;
Төретам кенті – 61 482 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 96 385 мың теңге;
Қармақшы ауылдық округі –84 882 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 69 393 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 65 106 мың теңге
Жаңажол ауылдық округі – 85 080 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 80 810 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 79 355 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 90 349 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 97 864 мың теңге;
Алдашбай Ахун ауылдық округі – 64 340 мың теңге;
Қуандария ауылдық округі – 82 919 мың теңге;
Т.Көмекбаев ауылдық округі – 72 759 мың теңге.
2026 жылға:
Жосалы кенті – 76 719 мың теңге;
Төретам кенті – 59 093 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 95 711 мың теңге;
Қармақшы ауылдық округі – 85 484 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 69 233 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 65 503 мың теңге
Жаңажол ауылдық округі – 86 277 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 81 511 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 79 925 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 91 244 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 98 906 мың теңге;
Алдашбай Ахун ауылдық округі – 65 058 мың теңге;
Қуандария ауылдық округі – 83 743 мың теңге;
Т.Көмекбаев ауылдық округі – 73 378 мың теңге.
2027 жылға:
Жосалы кенті – 78 211 мың теңге;
Төретам кенті – 57 118 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 96 562 мың теңге;
Қармақшы ауылдық округі – 86 616 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 70 059 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 66 314 мың теңге
Жаңажол ауылдық округі – 87 602 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 82 334 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 81 179 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 92 323 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 100 282 мың теңге;
Алдашбай Ахун ауылдық округі – 65 656 мың теңге;
Қуандария ауылдық округі – 84 924 мың теңге;
Т.Көмекбаев ауылдық округі – 74 175 мың теңге.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін несиеге 320 458 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
8. Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдері қызметінің республикалық деңгейге берілуіне байланысты 8 938 мың теңге облыстық бюджетке трансферттеу көзделсін.

Поселок Жосалы – 77 059 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 61 482 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 96 385 тысяч тенге;
Сельский округ Кармакшы – 84 882 тысяч тенге;
Сельский округ Жосалы – 69 393 тысяч тенге;
Сельский округ Ирколь – 65 106 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 85 080 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 80 810 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 79 355 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 90 349 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 97 864 тысяч тенге;
Сельский округ Алдашбай Ахун – 64 340 тысяч тенге;
Сельский округ Куандария – 82 919 тысяч тенге;
Сельский округ Т.Көмекбаева – 72 759 тысяч тенге.
на 2026 год:
Поселок Жосалы – 76 719 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 59 093 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 95 711 тысяч тенге;
Сельский округ Кармакшы – 85 484 тысяч тенге;
Сельский округ Жосалы – 69 233 тысяч тенге;
Сельский округ Ирколь – 65 503 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 86 277 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 81 511 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 79 925 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 91 244 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 98 906 тысяч тенге;
Сельский округ Алдашбай Ахун – 65 058 тысяч тенге;
Сельский округ Куандария – 83 743 тысяч тенге;
Сельский округ Т.Көмекбаева – 73 378 тысяч тенге.
на 2027 год:
Поселок Жосалы – 78 211 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 57 118 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 96 562 тысяч тенге;
Сельский округ Кармакшы – 86 616 тысяч тенге;
Сельский округ Жосалы – 70 059 тысяч тенге;
Сельский округ Ирколь – 66 314 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 87 602 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 82 334 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 81 179 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 92 323 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 100 282 тысяч тенге;
Сельский округ Алдашбай Ахун – 65 656 тысяч тенге;
Сельский округ Куандария – 84 924 тысяч тенге;
Сельский округ Т.Көмекбаева – 74 175 тысяч тенге.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в районном бюджете, на 2025 год за счет областного бюджета согласно приложению 4.
6. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в районном бюджете, на 2025 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены кредиты на реализацию мер социальной поддержки специалистов 320 458 тысяч тенге.
8. Предусмотреть трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций отделов регистрации актов гражданского состояния с районного на республиканский уровень 8 938 тысяч тенге.

9. Жұмыспен қамту орталықтары қызметінің аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты 2 481 116 мың теңге облыстық бюджетке трансферттеу көзделсін.
10. Мемлекеттік сатып алу саласындағы қызметтердің аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге байланысты 18 555 мың теңге облыстық бюджетке трансферттеу көзделсін.
10-1. 2024 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 4,7 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-2. 2024 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 6 376,4 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10-3. 2024 жылы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 8 137,8 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін".

9. Предусмотреть трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций центра занятости с районного на областной уровень 2 481 116 тысяч тенге.
10. Предусмотреть трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций государственного закупа с районного на областной уровень 18 555 тысяч тенге.
10-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2024 году в областной бюджет в сумме 4,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).
10-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2024 году в областной бюджет в сумме 6 376,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).
10-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в 2024 году в областной бюджет в сумме 8 137,8 тысяч тенге

Ескерту. Шешім 10-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2025 жылға жеке тұлғаларға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттердің өтеуі 197 468 мың теңге көлемінде белгіленсін.
12. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 45 657 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 10-3 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).
11. Установить погашение бюджетных кредитов, выданных физическим лицам для реализаций мер социальной поддержки специалистов, на 2025 год в размере 197 468 тысяч тенге.
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 45 657 тысяч тенге.

13. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№232 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года № 232
Районный бюджет на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

54601
02
Қорғаныс
19040
1
Әскери мұқтаждар
16238
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16238
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16238
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2802
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2802
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
774
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2028
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3370
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
3370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3370
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3370
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2418181
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
391453
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
391453
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
391453
2
Әлеуметтiк көмек
1809146
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1809146
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
54653
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
359726
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97509
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
18400
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
266834
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
945156
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
66868
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
217582
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
217582
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

54601
02
Оборона
19040
1
Военные нужды
16238
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16238
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16238
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2802
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2802
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
774
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2028
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3370
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
3370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3370
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3370
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2418181
1
Социальное обеспечение
391453
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
391453
005
Государственная адресная социальная помощь
391453
2
Социальная помощь
1809146
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1809146
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
54653
006
Оказание жилищной помощи
359726
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97509
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
18400
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
266834
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
945156
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
66868
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
217582
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
217582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
197468
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
197468
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№232 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.02.2025 № 254 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 421 010,6
1
өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
25 036
2
санаторлы-курорттық емделу қызметін алатын мүгедектігі бар адамдарға ілесіп жүрушілердің шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмекке
4 718
3
"Облыс тұрғындары арасында діни ағартушылық жұмыстарын жүргізу" әлеуметтік жобасын іске асыруға
20 083
4
Дене шынықтыру-сауықтыру кешенін ұстап тұру шығындарына
63 233
5
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
27 402
6
Қармақшы ауданы, Қармақшы ауылында орталық алаңына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
15 000
7
Қармақшы ауданы, Жосалы кенті Самара-Шымкент тас жолында орналасқан Орталық стадион ғимаратының ұстау шығындарына
20 073
8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
233 826
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Келмембет батыр көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
173 912
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Шыңғысов көшесінің атвомобиль жолдарын күрделі жөндеу
59 914
9
Қармақшы ауданы "Төретам-Ақай" аудандық маңыздағы автомобиль жолын күрделі жөндеу
528 417
10
Қармақшы ауданы, Ақжар ауылдық округі Ш.Уалиханов, Р.Жиенбаев, С.Сейфуллин көшелерін күрделі жөндеу
193 697
11
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Н.Накыпов көшесінің автомобиль жолын күрделі жөндеу
167 652
12
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Сырдария 0-0,312 шқ көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
18 750
13
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Сырлытам көшесінің жолын орташа жөндеу
47 254
14
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Тәуелсіздік көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу
25 960
15
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Ш.Шегебаев 0-0,27 шқ көшесінің автомобиль жолын орташа жөндеу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
197468
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
197468
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года № 232
Целевые трансферты в районный бюджет на 2025 год, выделенные за счет областного бюджета
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.02.2025 № 254 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
1 421 010,6
1
на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
25 036
2
на оказание социальной помощи по возмещению затрат сопровождающего для лиц с инвалидностью, получающих услуги санаторно-курортного лечения
4 718
3
на реализацию социального проекта "Проведение религиозно-просветительской работы среди населения области"
20 083
4
На расходы на содержание вновь введенного в эксплуатацию спортивно-оздоровительного комплекса в поселке Жосалы
63 233
5
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
27 402
6
На текущий ремонт центральной площади села Кармакшы, Кармакшинского района
15 000
7
расходы на содержание здания центрального стадиона, расположенного на трассе Самара-Шымкент в поселке Жосалы, Кармакшинского района
20 073
8
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
233 826
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Келмембет батыр поселке Жосалы, Кармакшинского района
173 912
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Шынгысов поселке Жосалы, Кармакшинского района
59 914
9
Капитальный ремонт автомобильных дорог районного значения "Торетам -Акай" Кармакшинского района
528 417
10
Капитальный ремонт улиц Ш.Уалиханов, Р.Жиенбаев, С.Сейфуллин в с.Акжар, Кармакшинского района
193 697
11
Капитальный ремонт автомобильной дороги улицы Н.Накипова поселке Жосалы Кармакшинского района
167 652
12
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Сырдария 0-0,312 км в поселке Жосалы Кармакшинского района
18 750
13
Средний ремонт улицы Сырлытам в поселке Жосалы Кармакшинского района
47 254
14
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Тауелсиздик в поселке Жосалы Кармакшинского района
25 960
15
Средний ремонт автомобильной дороги улицы Ш.Шегебаева 0-0,27 км в поселке Жосалы Кармакшинского района