"Екпінді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №150 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 239 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екпінді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №150 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екпінді ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 1,2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –107461,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2077,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 105384 мың теңге;
2) шығындар –107889,5 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2023 года №150 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 239
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 150 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Екпинди на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 107461,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям –2077,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям трансфертов – 105384,0 тысяч тенге;
2) затраты – 107889,5 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,5 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 2 қыркүйектегі
№239 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№150 шешіміне 1-қосымша
Екпінді ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -428,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 428,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 2 сентября 2024 года №239
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №150
Бюджет сельского округа Екпинди на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ