"Байкенже ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 277 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байкенже ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №149 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Байкенже ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 165505,1 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 158152,1 мың теңге;
2) шығындар –167079 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №149 "О бюджете сельского округа Байкенже на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 277
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района №149 от 29 декабря 2023 года "О бюджете сельского округа Байкенже на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2024- 2026 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числена 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 165 505,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 158 152,1 тысяч тенге;
2) затраты – 167 079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1573,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1573,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№277 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№149 шешіміне 1-қосымша
Байкенже ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -1573,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1573,9 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №277
приложение 1 к решению
Маслихат Жанакорганского районна
№149 от 29 декабря 2023 года
Бюджет сельского округа Байкенже на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы