Келінтөбе ауылдық округінің "2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 284 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Келінтөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №157 мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Келінтөбе ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 218 401,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 386,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –202 973,4 мың теңге;
2) шығындар – 219 078,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №157 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 284
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2024 года №157 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Келинтобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 218 401,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 386 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 202 973,4 тысяч тенге;
2) затраты – 219 078,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 676,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№284 шешіміне 1 -қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№157 шешіміне 1-қосымша
Келінтөбе ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 676,9 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №284
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №157
Бюджет сельского округа Келинтобе на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы