"Өзгент ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №166 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 289 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Өзгент ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №166 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Өзгент ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 98 342 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 93 180 мың теңге;
2) шығындар – 102 297,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №166 "О бюджете сельского округа Озгент на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 289
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №166 "О бюджете сельского округа Озгент на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Озгент на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2024 год в следующем обьеме:
1) доходы – 98 342 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 5 162 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 93 180 тысяч тенге;
2) затраты – 102 297,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 955,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 955,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ. Жаркынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№289 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№166 шешіміне 1-қосымша
Өзгент ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -3 955,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-3 955,9 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №289
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №166
Бюджете сельского округа Озгент на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ