Жаңарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 311 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2025 мынадай көлемде бегітілсін:
1) кірістер –129461,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6855,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 122562,0 мың теңге;
2) шығындар – 129461,0 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

О бюджете сельского округа Жанарык на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 311
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пункта 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан ", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1)доходы – 129461,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 6855,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 44,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажа основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 122562,0 тысяч тенге
2) затраты – 129461,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 69019,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 311 шешіміне 1-қосымша
Жаңарық ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансировани дефицита(использование профицита)бюджета–0;
2. Обьем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 69019,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2025 года .
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №311
Бюджет сельского округа Жанарык на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ