Қожамберді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 318 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қожамберді ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –86 490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 278 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 82 562 мың теңге;
2) шығындар – 86 490 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;

О бюджете сельского округа Кожамберди на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 318
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2025-2027годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 86 490 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 278 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 650 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –82 562 тысяч тенге;
2) затраты – 86 490 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 0.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 66 698 мың теңге.
3. Осы шешім 2025жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы маслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№318 шешіміне 1-қосымша
Қожамберді ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. Кірістер

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
2. Объем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 66 698 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 318
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы