"Көшені қайта атау туралы" Шалқия кенті әкімінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 88 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 27 мамырдағы № 30 шешімі
Шалқия кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Көшені қайта атау туралы" Шалқия кенті әкімінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 88 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7215 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі 2 тармағы төмендегіше жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
"Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқия кентінің әкімі Г. Ерахынов

О внесении изменения в решение акима поселка Шалхия от 16 января 2020 года № 88 "О переименовании улицы"
Решение акима сельского округа Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 27 мая 2024 года № 30
Аким поселка Шалхия РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима поселка Шалхия от 16 января 2020 года № 88 "О переименовании улицы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7215) следующее изменение:
пункт 2 на решения на русском языке изложить в следующей новый редакции,текст на казахском языке не меняется.
"Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Шалхия Ғ. Ерахынов