Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Байкенже ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 01 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, Байкенже ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байкенже ауылдық округі Байкенже ауылындағы атауы жоқ көшеге соғыс және еңбек ардагері Пірәлі Өткелбайұлының есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байкенже ауылдық округінің әкімі Н. Оспанов

О присвоении наименований улицу
Решение акима сельского округа Байкенже Жанакорганского района Кызылординской области от 31 января 2024 года № 01
В соответсивии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года, аким сельского округа Байкенже РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Байкенже, сельского округа Байкенже имя ветерана войны и труда Пірәлі Өткелбайұлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Байкенже Н. Оспанов