"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 103 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 18 шілдедегі № 196-қ қаулысы
Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы №103 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі №26537 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген каулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шиелі аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шиелі ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ахатов

О внесении изменения в постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 13 декабря 2021 года № 103 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)"
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 18 июля 2024 года № 196-қ
Акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. О внесении изменения в постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 13 декабря 2021 года № 103 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26537) следующее изменение:
приложение указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Шиелийский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ахатов
Приложение
к постановлению

Шиелі кенті, Көкшоқы мөлтек ауданы, Исатай Әбдікәрімов көшесі, № 29 үй, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 пәтерлер
93,3 теңге
23
Шиелі кенті, Көкшоқы мөлтек ауданы, Исатай Әбдікәрімов көшесі, № 31 үй, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 пәтерлер
93,3 теңге
24
Шиелі кенті, Көкшоқы мөлтек ауданы, Исатай Әбдікәрімов көшесі, № 33 үй, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 пәтерлер
93,3 теңге

поселок Шиели, Микрорайон Кокшокы, улица Исатай Абдикаримова, № 29 дом,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 квартиры
93,3 тенге
23
поселок Шиели, Микрорайон Кокшокы, улица Исатай Абдикаримова, № 31 дом,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 квартиры
93,3 тенге
24
поселок Шиели, Микрорайон Кокшокы, улица Исатай Абдикаримова, № 33 дом,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 квартиры
93,3 тенге