Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жуантөбе ауылдық округі Алғабас ауылындағы атауы жоқ орамдарына атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Жуантөбе ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 20 мамырдағы № 176 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 Желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Жуантөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуантөбе ауылдық округі Алғабас ауылының келесі көшелеріне:
- № 22 орамдағы атауы жоқ көшеге "Сарыарқа" атауы;
- №13-14 орамдардағы атаусыз көшеге "Қазығұрт" атауы;
- №23 орамдағы атаусыз көшеге "Көктөбе" атауы;
- №1-10 орамдардағы атаусыз көшеге "Оқжетпес" атауы;
- №2-9 кварталдардағы атаусыз көшеге "Хантау" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өтекен соң қолданысқа енгізілсін.
Жуантөбе ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
К. Примбетов

Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Жуантобе о присвоении наименований безымянным кварталам села Алгабас
Решение акима Жуантобенского сельского округа Шиелийского района Кызылординской области от 20 мая 2024 года №176
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3, аким сельского округа Жуантобе РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улицам кварталов села Алгабас сельского округа Жуантобе:
- Наименование "Сарыарқа" на безымянную улицу в квартале № 22;
- Наименование "Қазығұрт" на безымянную улицу в кварталах № 13-14;
- Наименование "Көктөбе" на безымянную улицу в квартале № 23;
- Наименование "Оқжетпес" на безымянную улицу в кварталах № 1-10;
- Присвоить безымянной улице в кварталах № 2-9 наименование "Хантау".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение ввести в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
сельский округ Жуантобе
К. Примбетов