Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/98 "2024 - 2026 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қазандағы № 21/162 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №11/98 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Төлеп ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 46 752,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 41 741,4 мың теңге;
2) шығындар – 46 771,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 11/98 "О бюджете села Толеп на 2024 – 2026 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22 октября 2024 года № 21/162
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата "О бюджете села Толеп на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года №11/98 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Толеп на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 752,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 011,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 41 741,4 тысяча тенге;
2) затраты – 46 771,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
18,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.