Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/89 "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 21/184 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/89 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 970 831,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 904 187,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 45 527,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 107 885,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 913 231,2 мың теңге;
2) шығындар – 16 309 183,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 348 112,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 472 576,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 124 464,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 686 464,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану ) – 1 686 464,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 863 433,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 125 483,1 мың теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 948 513,6 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 840 490,3 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 88 982,7 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 63 780,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 24 949,6 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 107 422,1 мың теңге;
Құрық ауылы – 244 930,7 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 183 490,9 мың теңге;
Сенек ауылы – 126 934,1 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 4 460 344,0 мың теңге көлемінде бюджеттік алып қоюлар қарастырылғаны ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 10/89 "О районном бюджете на 2024 - 2026 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 5 декабря 2024 года № 21/184.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 10/89 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 970 831,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 904 187,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 527,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 107 885,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 913 231,2 тысяч тенге;
2) затраты – 16 309 183,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 348 112,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 472 576,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 124 464,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 686 464,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 1 686 464,1 тысяч тенге;
поступление займов – 472 576,0 тысяч тенге;
погашение займов – 125 483,1 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 948 513,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 840 490,3 тысячи тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 88 982,7 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 63 780,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 24 949,6 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 107 422,1 тысяч тенге;
села Курык – 244 930,7 тысячи тенге;
села Мунайшы – 183 490,9 тысяч тенге;
села Сенек – 126 934,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 4 460 344,0 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции: