Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 13 "Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 шілдедегі № 117 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" Заңына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы №13 "Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары С.Ильджановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Елтизаров
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 11 шілдедегі
№117 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 18 қаңтардағы
№13 қаулысына 2 қосымша
Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары

О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 18 января 2018 года № 13 "Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 11 июля 2024 года № 117
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О пастбищах", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата Тупкараганского района от 18 января 2018 года №13 "Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района С. Ильджанова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Елтизаров
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
№117 от 11 июля 2024 года
Приложение 2 к постановлению
акимата Тупкараганского района
№13 от 18 января 2018 года
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тупкараганскому району