Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 13 "Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 14 тамыздағы № 129 қаулысы
Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы №13 "Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы";
қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары бекітілсін.";
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Түпқараған ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 шілдедегі №117 "Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы №13 "Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы жойылсын.
3.Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары С.Ильджановқа жүктелсін.
4.Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі Р.Елтизаров
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 14 тамыздағы
№129 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 18 қаңтардағы
№13 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары

О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 18 января 2018 года № 13 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 14 августа 2024 года № 129
Акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 18 января 2018 года №13 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району" следующие изменения:
заголовок постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району";
пункт 1 постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2.Отменить постановление акимата Тупкараганского района  от 11 июля 2024 года №117 "О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 18 января 2018 года №13 "Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району"".
3.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района С. Ильджанова.
4.Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района Р.Елтизаров
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
№129 от 14 августа 2024 года
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
№13 от 18 января 2018 года
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тупкараганскому району