Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 12/71 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 мамырдағы № 14/79 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы №12/71 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 046 061,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 309 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 475,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 872,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 669 971,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 165 609,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 119 548,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 119 548,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119 548,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 4 января 2024 года № 12/71 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2024 – 2026 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 3 мая 2024 года № 14/79
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 4 января 2024 года №12/71 "О бюджетах города районного значения, сел, сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 2 046 061,4 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 309 742,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 475,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 872,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 669 971,7 тысяча тенге;
2)затраты - 2 165 609,7 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119 548,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
119 548,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 119 548,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.