Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 маусымдағы 170-қ "Мұнайлы ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 31 шілдедегі № 187-қ қаулысы
Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұнайлы ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 маусымдағы 170-қ қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3682болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Мұнайлы ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Мұнайлы ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Е. Күмісқалиев
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 25 маусым
№ 170-қ қаулысына қосымша
Мұнайлы ауданы жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын

О внесении изменений в постановление акимата Мунайлинского района от 25 июня 2018 года № 170-қ "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Мунайлинскому району"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 31 июля 2024 года № 187-қ
Акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мунайлинского района от 25 июня 2018 года №170-қ "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Мунайлинскому району" (зарегистрированов Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3468) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Мунайлинскому району"
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Мунайлинскому району, согласно приложению к настоящемупостановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мунайлинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Мунайлинского района Е. Кумискалиев
Приложение к Постановление
акимата Мунайлинского
района от 25 июнь 2018 года № 170- қ
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на оснавании геоботанического обследования пастбищ по Мунайлинскому району