Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/70 "2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 12/75 шешімі
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №11/70 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №192139 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/62 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №191659 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";

О внесении изменений в решение Мунайлинского района от 28 декабря 2023 года № 11/70 "О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 26 января 2024 года № 12/75
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №11/70 "О бюджетах сел, сельских округов на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №192139) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №10/62 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №190115), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:";

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 қаңтардағы
№12/75 шешіміне 1-қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/70 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложения 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 26 января 2024 года №12/75
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года №11/70
Бюджет сельского округа Атамекен на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс