Мұнайлы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 тамыздағы № 19/109 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Д. Шамшадинов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2024 жылдың 9 тамыздағы
№19/109 шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына
290
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын айына
290
Жылдық тариф бірлігіне (көлем)

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мунайлинскому району
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 9 августа 2024 года № 19/109
В соответствии с Экологического Кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мунайлинского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мунайлинскому район согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временно осуществляющий полномочия председателя Мунайлинского районного маслихата Д. Шамшадинов
Приложение к решению
Мунайлинского районного маслихата
от 9 августа 2024 года №19/109
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мунайлинскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
290
Домовладения
не благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
290
Годовой тариф на единицу (объем)