Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 6/45 "Мұнайлы ауданының Баянды ауылы және Батыр, Дәулет, Қызылтөбе ауылдық округтері бойынша 2023 - 2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 қазандағы № 21/120 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 6/45 "Мұнайлы ауданының Баянды ауылы және Батыр, Дәулет, Қызылтөбе ауылдық округтері бойынша 2023 - 2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің (https://adilet.zan.kz/kaz/docs/G23MG00645M) күші жойылды деп танылсын.
2. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов

О признании утратившим силу решения Мунайлинского районного маслихата от 1 ноября 2023 года № 6/45 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по сельским округам Батыр, Даулет, Кызылтобе и села Баянды Мунайлинского района на 2023 - 2024"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 14 октября 2024 года № 21/120
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата от 1 ноября 2023 года № 6/45 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по сельским округам Батыр, Даулет, Кызылтобе и села Баянды Мунайлинского района на 2023 – 2024" (https://adilet.zan.kz/rus/docs/G23MG00645M).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов