Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/70 "2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 қазандағы № 22/127 шешімі
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №11/70 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №192139 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 109 597,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 340 007,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 235 810,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 533 779,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 383 887,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -274 289,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 274 289,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 274 289,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов
"Келісілді"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Ш. Сұңғат
"23" қазан 2024 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 қазандағы
№22/127 шешіміне 1 қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/70 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

О внесении изменений в решение Мунайлинского района от 28 декабря 2023 года № 11/70 "О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 23 октября 2024 года № 22/127
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №11/70 "О бюджетах сел, сельских округов на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №192139) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 109 597,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 340 007,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 235 810,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 533 779,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 383 887,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -274 289,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274 289,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 274 289,6 тысяч тенге.";
приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
"Согласовано"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономика и
финансов Мунайлинского района"
_______________ Ш. Сұңғат
"23" октября 2024 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 23 октября 2024 года №22/127
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года №11/70
Бюджет сельского округа Атамекен на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс