Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 558 "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 маусымдағы № 243 қаулысы
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2021 жылғы 30 қарашадағы № 558 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Басқарманың ведомстволық бағынысты ұйымы бар: "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасының "Сәулет-құрылыс бюросы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.";
19-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Басқарма қызметкерлерін, ведомстволық бағынысты ұйымның басшысын қызметке тағайындайды және қызметтен босатады;".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістер туралы әділет органдарын хабардар етуді;
2) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі Қ. Ақсақалов

О внесении изменений в постановление акимата Костанайской области от 30 ноября 2021 года № 558 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 17 июня 2024 года № 243
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области" от 30 ноября 2021 года № 558 следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Управление имеет подведомственную организацию: коммунальное государственное учреждение "Архитектурно-строительное бюро" Управления строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области.";
подпункт 1) пункта 19 изложить в новой редакции:
"1) назначает на должности и освобождает от должностей работников Управления, руководителя подведомственной организации;".
2. Государственному учреждению "Управление строительства, архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) извещение органов юстиции о внесенных изменениях в вышеуказанное Положение;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов