Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 533 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 4 наурыздағы № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 4 сәуірдегі
№ 533 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Баймағамбетов көшесінің - Абай даңғылының шекараларында Гоголь көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,7011 гектар, Қостанай қаласында Баймағамбетов көшесінің - Абай даңғылының шекараларында Гоголь көшесі бойынша өздігінен ағатын коллекторды қайта жаңарту үшін;
2) Қостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі - Пролетарская көшесі, 82 шекараларында Пролетарская көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,5104 гектар, Қостанай қаласында Баймағамбетов көшесі - Пролетарская көшесі, 82 шекараларында Пролетарская көшесі бойынша су құбырын қайта жаңарту үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 4 апреля 2024 года № 533
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 4 марта 2024 года № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 4 апреля 2024 года
№ 533
Перечень земельных участков, на который устанавливается публичный сервитут государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Гоголя в границах улицы Баймагамбетова - проспекта Абая, общей площадью 0,7011 гектар, для реконструкции самотечного коллектора по улице Гоголя в границах улицы Баймагамбетова - проспекта Абая, в городе Костанай;
2) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Пролетарская в границах улиц Баймагамбетова – Пролетарская, 82, общей площадью 0,5104 гектар, для реконструкции водопровода по улице Пролетарской в границах улиц Баймагамбетова – Пролетарская, 82, в городе Костанай;

3) Қостанай қаласы, Тәуелсіздік - Победа көшелерінің шекараларында 1 Май көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,6108 гектар, Қостанай қаласында Тәуелсіздік - Победа көшелерінің шекараларында 1 Май көшесі бойынша Д-500 мм өздігінен ағатын канализация коллекторын қайта жаңарту үшін;
4) Қостанай қаласы, Абай даңғылының - Гашек көшесінің шекараларында Ворошилов көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,9962 гектар, Қостанай қаласында Абай даңғылының - Гашек көшесінің шекараларында Ворошилов көшесі бойынша Д-500 мм өздігінен ағатын канализация коллекторын қайта жаңарту үшін;
5) Қостанай қаласы, Арыстанов - Карбышев көшелерінің шекараларында Волынов көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,5278 гектар, Қостанай қаласында Арыстанов - Карбышев көшелерінің шекараларында Волынов көшесі бойынша Д-400 мм су құбырын қайта жаңарту үшін;
6) Қостанай қаласы, Волынов - Кочубей көшелерінің шекараларында Мирошниченко көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,8505 гектар, Қостанай қаласында Волынов - Кочубей көшелерінің шекараларында Мирошниченко көшесі бойынша су құбырын қайта жаңарту үшін.

3) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица 1 Мая в границах улиц Тәуелсіздік - Победы, общей площадью 0,6108 гектар, для реконструкции самотечного канализационного коллектива Д-500 мм по улице 1 Мая в границах улиц Тәуелсіздік - Победы, в городе Костанай;
4) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Ворошилова в границах проспекта Абая – улицы Гашека, общей площадью 0,9962 гектар, для реконструкции самотечного канализационного коллектора Д-500 мм по улице Ворошилова в границах проспекта Абая – улицы Гашека, в городе Костанай;
5) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Волынова в границах улиц Арстанбекова-Карбышева, общей площадью 0,5278 гектар, для реконструкции водопровода Д-400 мм по улице Волынова в границах улиц Арстанбекова-Карбышева, в городе Костанай;
6) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Мирошниченко в границах улиц Волынова-Кочубея, общей площадью 0,8505 гектар, для реконструкции водопровода по улице Мирошниченко в границах улиц Волынова-Кочубея, в городе Костанай.