Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № 790 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 187, № 188, № 189, № 190 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 21 мамырдағы
№ 790 қаулысына
қосымша
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданы, Герасимов көшесі, 19, 20, 21 мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,01281 гектар, телефон (кабель) канализациясының құбыр желісін жүргізу және пайдалану үшін;
2) Қостанай қаласы, Толстой көшесі, 27-үй мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,00166 гектар, телефон (кабель) канализациясының құбыр желісін жүргізу және пайдалану үшін;
3) Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданы, 39/2, 39/3, 39/4 мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,03049 гектар, телефон (кабель) канализациясының құбыр желісін жүргізу және пайдалану үшін;
4) Қостанай қаласы, Темірбаев көшесі, 50 мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,00229 гектар, телефон (кабель) канализациясының құбыр желісін жүргізу және пайдалану үшін.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 21 мая 2024 года № 790
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 10 апреля 2024 года № 187, № 188, № 189, № 190 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 21 мая 2024 года
№ 790
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут акционерному обществу "Казахтелеком"
1) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Аэропорт, улица Герасимова, 19, 20, 21, общей площадью 0,01281 гектар, для прокладки и эксплуатации трубопровода телефонной (кабельной) канализации;
2) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Толстого, дом 27, общей площадью 0,00166 гектар, для прокладки и эксплуатации трубопровода телефонной (кабельной) канализации;
3) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Аэропорт, дома 39/2, 39/3, 39/4, общей площадью 0,03049 гектар, для прокладки и эксплуатации трубопровода телефонной (кабельной) канализации;
4) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Темирбаева, 50, общей площадью 0,00229 гектар, для прокладки и эксплуатации трубопровода телефонной (кабельной) канализации.