Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 1685 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 13 наурыздағы № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 1685 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1. Қостанай қаласы, "Аэропорт" шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0135 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданында 900 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (электрмен жабдықтау) жүргізу үшін;
2. Қостанай қаласы, "Аэропорт" шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0595 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданында 900 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (телефондандыру) жүргізу үшін;
3. Қостанай қаласы, "Аэропорт" шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,1413 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданында 900 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (нөсерлік канализация) жүргізу үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 26 сентября 2024 года № 1685
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 13 марта 2024 года № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 26 сентября 2024 года
№ 1685
Перечень земельных участков, на который устанавливается публичный сервитут государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная"
1. Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон "Аэропорт", общей площадью 0,0135 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций (электроснабжения) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 900 мест в микрорайоне Аэропорт, в городе Костанай, Костанайской области";
2. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон "Аэропорт", общей площадью 0,0595 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций (телефонизация) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 900 мест в микрорайоне Аэропорт, в городе Костанай, Костанайской области";
3. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон "Аэропорт", общей площадью 0,1413 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций (ливневая канализация) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 900 мест в микрорайоне Аэропорт, в городе Костанай, Костанайской области";

4. Қостанай қаласы, "Аэропорт" шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,6677 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданында 900 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (газбен жабдықтау) жүргізу үшін;
5. Қостанай қаласы, "Аэропорт" шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,1106 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданында 900 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (канализация) жүргізу үшін;
6. Қостанай қаласы, "Аэропорт" шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,1791 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Аэропорт шағын ауданында 900 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (сумен жабдықтау) жүргізу үшін.

4. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон "Аэропорт", общей площадью 0,6677 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций (газоснабжения) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 900 мест в микрорайоне Аэропорт, в городе Костанай, Костанайской области";
5. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон "Аэропорт", общей площадью 0,1106 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций (канализация) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 900 мест в микрорайоне Аэропорт, в городе Костанай, Костанайской области";
6. земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон "Аэропорт", общей площадью 0,1791 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций (водоснабжения) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 900 мест в микрорайоне Аэропорт, в городе Костанай, Костанайской области".